fbpx

INSUO Ubezpieczenia

Ubezpieczenie firmy OC działalności, ubezpieczenie majątkowe mienia, środków obrotowych, transportowe, budowlane, CAR EAR, budmont, samochody samochód flota floty OC

Ubezpieczenie firmy OC działalności, ubezpieczenie majątkowe mienia, środków obrotowych, transportowe, budowlane, CAR EAR, budmont, samochody samochód flota floty OC

Pełna ochrona ubezpieczeniowa
Twojej firmy, w dobrej cenie.

  • Zakres dopasowany dokładnie do Twojej działalności
  • Niższe koszty ubezpieczenia
  • Porównanie ofert kilkunastu towarzystw
  • Pełna obsługa polis przez cały okres ich trwania

Administratorem danych jest firma INSUO z siedzibą w Toruniu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przedstawienia oferty ubezpieczenia. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania lub usunięcia.

Ubezpieczenie firmy PZU Ergo Hestia OC Warta Compensa

Według szacunków tylko 60% majątku zgromadzonego przez firmy w Polsce objęte jest ubezpieczeniem. Jednocześnie tylko 50% małych i średnich firm  posiada polisę odpowiedzialności cywilnej.

Źródło: raport Jak ubezpieczenia zmieniają Polskę i Polaków – Polska Izba Ubezpieczeń i Deloitte, 2017 r.

Chociaż świadomość ubezpieczeniowa przedsiębiorców cały czas rośnie, to zarządzanie ryzykiem w firmie nadal wymaga specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i rozwiązań, które pomogą Twojej firmie przetrwać nieprzewidziane wypadki.

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Realna ochrona ubezpieczeniowa

Dzięki dobrze dobranemu zakresowi ubezpieczenia, możesz mieć pewność, że po szkodzie Twoja firma będzie w stanie utrzymać ciągłość pracy i odbudować utracone mienie. Wiele firm funkcjonujących dziś na rynku istnieje tylko dlatego, że posiadały odpowiednie ubezpieczenie w chwili nieprzewidzianego wypadku.

Oszczędność pieniędzy

Dobrze dobrany zakres ubezpieczenia pozwala także obniżyć koszty ubezpieczeń – zarówno w krótkim, jak i długim okresie czasu. Środki zaoszczędzone na ubezpieczeniu można wykorzystać zdecydowanie lepiej – np. na inwestycje w rozwój firmy lub po prostu wyższy zysk.

Oszczędność czasu

Powierzając nam obsługę ubezpieczeniową firmy, nie musisz tracić czasu na szukanie ofert, analizę warunków ubezpieczenia i negocjacje z zakładami ubezpieczeń. Zaoszczędzony czas lepiej przeznaczyć na generowanie przychodów lub inne zadania, dużo bardziej ciekawe niż ubezpieczenia.

Doradztwo i wsparcie

Wychodzimy z założenia, że główną rolą pośrednika ubezpieczeniowego jest doradzanie klientom w zarządzaniu ryzykiem. Dbamy o to, aby klienci świadomie podejmowali decyzje o wyborze ubezpieczenia, najlepiej dopasowanego pod kątem zakresu i ceny jaką klient chce lub może przeznaczyć na ubezpieczenie.

Doświadczenie w obsłudze firm

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze ubezpieczeniowej firm, jest gwarancją, że zaproponujemy takie rozwiązania (również niestandardowe), które są sprawdzone i docenione przez inne firmy i branże. Uczenie się na własnych błędach może być dla Twojej firmy bardzo kosztowne.

Szybki kontakt z nami: